Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
ana sayfaya geri dön
Madenspor ikinci oldu
      Maden Spor Edirne'de düzenlenen 4 lü Bayanlar Voleybol   liginde 2. olma başarısını gösterdi.
        Dsi spor, Maden spor Ayse kadın spor ve Yeni İmaret spor Bayan Voleybol takımlarının katıldığı şampiyonada DSİ spor birinci oldu. Çok güçlü ve yetenekli oyunculardan kurulu DSİ bayanları, son maçta Maden spor bayanlarını   3-0 gibi rahat bir skorla yenerek, şampiyonluğa ulaştı. Tebrikler.
      İkinciliği Maden spor, üçündüğü ise Ayşe Kadın spor aldı. İlk üç dereceye giren takımlara kupalarını İl Spor temsilcisi sayın Emin Küçük verdi.Sayın   Emin Küçük dereceye giren Spor kulüp yöneticileri ve sporcuları tek tek kutladı ve başarı diledi.
      Bizde sayın Emin Küçük'ü böyle bir turnuva düzenlediği için kutlar, tüm takımlarımıza nice turnuvalarda görüşmek dileği ile saygılar sunarız.         maden sporun en başarılı oyuncusu 12. emel kutlarız.
      kırcasalih maden spor :1.aysun 2.bahar 3.sedef 5.halenur 6.reşide 7.tuğçe 8.didem 10.duygu 11.kübra 12.emel 13.çidem 14.vildan
    Edirne devlet su işleri spor :1.meltem 2.aslı 4.esra 5.hande 6.sibel 7.arzu 10.çisem 11.elif 12.sinem 13.tülay
yakında sizdeyim bekleyin
KUPA TÖRENİ   1.nci   devlet su işleri   2.nci   kırcasalih maden   3.ncü   ayşekadın   4.ncü   yeni imaret spor
Şampiyon DSİ Bayan Voleybol takımı kupasını il temsilcisi Emin Küçük'ten alırken görülüyor
Emin Küçük Maden spora 2.lik kupasını verirken
Ayşe Kadın Voleybol takımı 3.lük kupasını aldı.
  Başkan Nedim Şansal aldıgı ikincilik kupasının zevkini yaşıyor.